увійти
Головна
Про нас
Документи
Новини
Аматорська ліга Рівненщини
Brands League
Новини АФЛУ
Новини футзалу
Турніри
V Дворовий чемпіонат 2024
Ветерани 35+ 2024
Перша ліга 2023/2024
Друга ліга 2023/2024
Покрова 2023
Бренд ліга 2023
Beer League 2023
Дитячий футзал
Українська паляниця 2023
Українська паляниця 2015 р.н.
Winter Futsal Cup 2023, 2011 р.н.
Winter Futsal Cup 2023, 2012 р.н.
Winter Futsal Cup 2022, 2013 р.н.
Winter Futsal Cup 2022, 2014 р.н.
Арбітри
Галерея
Партнери
увійти
Ласкаво просимо!
увійти в свій аккаунт
Ваше ім'я користувача
пароль
забули пароль?
Відновлення паролю
відновити пароль
Вашу адресу електронної пошти
пошук
увійти
Ласкаво просимо! увійдіть в свій аккаунт
Ваше ім'я користувача
пароль
Forgot your password? Get help
Відновлення паролю
відновити пароль
Вашу адресу електронної пошти
Пароль буде по електронній пошті до вас.
Асоціація футзалу Рівненської області
Головна
Про нас
Документи
Новини
Аматорська ліга Рівненщини
Brands League
Новини АФЛУ
Новини футзалу
Турніри
V Дворовий чемпіонат 2024
Ветерани 35+ 2024
Перша ліга 2023/2024
Друга ліга 2023/2024
Покрова 2023
Бренд ліга 2023
Beer League 2023
Дитячий футзал
Українська паляниця 2023
Українська паляниця 2015 р.н.
Winter Futsal Cup 2023, 2011 р.н.
Winter Futsal Cup 2023, 2012 р.н.
Winter Futsal Cup 2022, 2013 р.н.
Winter Futsal Cup 2022, 2014 р.н.
Арбітри
Галерея
Партнери
Головна
Кухаревич Тарас Борисович
17
Кухаревич Тарас Борисович
Роман Теслюк
Сергій Кулаковський
Юрій Осташевський
Роман Буняк
1. Карманюк Віталій Валерійович
2. Тимощук Олег
2. Тимощук Іван Анатолійович
3. Воронський Анатолій
4. Ковальчук Микола Михайлович
5. Савранський Віталій Вікторович
5. Мулявчик Юрій
6. Поддубняк Артем
8. Рачкелюк Олександр Сергійович
8. Демчук Олександр Володимирович
9. Ступницький Данило Володимирович
9. Юрій Тимощук
9. Олексій Гелега
9. Гомонюк Андрій Юрійович
11. Будзатий Назарій Михайлович
11. Степан Ковтунець
11. Анатолій Шкорбот
12. Москалик Олександр Олександрович
13. Руслан Андреєв
17. Кухаревич Тарас Борисович
33. Валентин Гунько
33. Ярмолюк Дмитро Олександрович
36. Адам Тоюнда
38. Григорій Мушин
40. Чумак Олексій Олегович
53. Будзатий Роман Михайлович
68. Возняк Богдан Олександрович
Ім\'я
Кухаревич Тарас Борисович
Національність
Україна
Розташування
Універсал
Теперішня команда
БаДМ
Попередня команда
БаДМ
Турніри
BrandsLeague. Гр А, BrandsLeague Гр. Б, BrandsLeague Перша ліга, BrandsLeague. Плей-офф, Друга ліга, Друга ліга Група А 2021/2022
Сезони
2019, 2019-2020, 2020, 2020-2021, 2021-2022
Дата народження
17.03.1986
Вік
38
BrandsLeague. Гр А
Сезон
Клуб
Всього голів
Не забиті пенальті
Дабл пенальті
Не забиті дабл пенальті
Пенальті
Відбитий дабл пенальті
Жовта картка
Червона картка
Відбитий пенальті
Забиті голи
Проведені матчі
Коефіцієнт перемог
Коефіцієнт нічиїх
Коефіцієнт поразок
2019
БаДМ
3
0
0
0
0
0
0
0
0
3
13
0.00
7.69
92.31
Всього
-
3
0
0
0
0
0
0
0
0
3
13
0.00
7.69
92.31
BrandsLeague Гр. Б
Сезон
Клуб
Всього голів
Не забиті пенальті
Дабл пенальті
Не забиті дабл пенальті
Пенальті
Відбитий дабл пенальті
Жовта картка
Червона картка
Відбитий пенальті
Забиті голи
Проведені матчі
Коефіцієнт перемог
Коефіцієнт нічиїх
Коефіцієнт поразок
2020
БаДМ
2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
4
0.00
0.00
100.00
Всього
-
2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
4
0.00
0.00
100.00
BrandsLeague Перша ліга
Сезон
Клуб
Всього голів
Не забиті пенальті
Дабл пенальті
Не забиті дабл пенальті
Пенальті
Відбитий дабл пенальті
Жовта картка
Червона картка
Відбитий пенальті
Забиті голи
Проведені матчі
Коефіцієнт перемог
Коефіцієнт нічиїх
Коефіцієнт поразок
2020
БаДМ
3
0
0
0
0
0
1
0
0
3
5
40.00
20.00
40.00
Всього
-
3
0
0
0
0
0
1
0
0
3
5
40.00
20.00
40.00
BrandsLeague. Плей-офф
Сезон
Клуб
Всього голів
Не забиті пенальті
Дабл пенальті
Не забиті дабл пенальті
Пенальті
Відбитий дабл пенальті
Жовта картка
Червона картка
Відбитий пенальті
Забиті голи
Проведені матчі
Коефіцієнт перемог
Коефіцієнт нічиїх
Коефіцієнт поразок
Всього
-
0
0
0
Друга ліга
Сезон
Клуб
Всього голів
Не забиті пенальті
Дабл пенальті
Не забиті дабл пенальті
Пенальті
Відбитий дабл пенальті
Жовта картка
Червона картка
Відбитий пенальті
Забиті голи
Проведені матчі
Коефіцієнт перемог
Коефіцієнт нічиїх
Коефіцієнт поразок
2019-2020
БаДМ
6
0
0
0
0
0
0
0
0
6
11
36.36
0.00
63.64
2020-2021
БаДМ
4
0
0
0
0
0
0
0
0
4
11
45.45
9.09
45.45
Всього
-
10
0
0
0
0
0
0
0
0
10
22
40.91
4.55
54.55
Друга ліга Група А 2021/2022
Сезон
Клуб
Всього голів
Не забиті пенальті
Дабл пенальті
Не забиті дабл пенальті
Пенальті
Відбитий дабл пенальті
Жовта картка
Червона картка
Відбитий пенальті
Забиті голи
Проведені матчі
Коефіцієнт перемог
Коефіцієнт нічиїх
Коефіцієнт поразок
2021-2022
БаДМ
3
0
0
0
0
0
1
0
0
3
15
46.67
13.33
40.00
Всього
-
3
0
0
0
0
0
1
0
0
3
15
46.67
13.33
40.00
Матчі за всю карьеру
Сезон
Всього голів
Не забиті пенальті
Дабл пенальті
Не забиті дабл пенальті
Пенальті
Відбитий дабл пенальті
Жовта картка
Червона картка
Відбитий пенальті
Забиті голи
Проведені матчі
Коефіцієнт перемог
Коефіцієнт нічиїх
Коефіцієнт поразок
2019
3
0
0
0
0
0
0
0
0
3
13
0.00
7.69
92.31
2019-2020
6
0
0
0
0
0
0
0
0
6
11
36.36
0.00
63.64
2020
5
0
0
0
0
0
1
0
0
5
9
22.22
11.11
66.67
2020-2021
4
0
0
0
0
0
0
0
0
4
11
45.45
9.09
45.45
2021-2022
3
0
0
0
0
0
1
0
0
3
15
46.67
13.33
40.00
Всього
21
0
0
0
0
0
2
0
0
21
59
30.51
8.47
61.02
Проведені матчі
Дата
Господарі
Результати
Гості
Час
Поле
2022-06-21 19:00:43
21.06.2022
БаДМ
2 - 6
Cars
19:00:43
19:00
N/A
2022-06-17 20:00:44
17.06.2022
БаДМ
0 - 3
АВ метал груп
20:00:44
20:00
N/A
2022-06-15 20:00:06
15.06.2022
БаДМ
1 - 3
Рівнегаз
20:00:06
20:00
N/A
2022-02-19 11:00:36
19.02.2022
ФК Сокіл
1 - 5
БаДМ
11:00:36
11:00
N/A
2022-02-12 09:00:39
12.02.2022
Авангард-2
5 - 2
БаДМ
09:00:39
09:00
N/A
2022-02-07 21:20:06
07.02.2022
Рівне ФАМ
2 - 3
БаДМ
21:20:06
21:20
N/A
2022-01-29 11:00:02
29.01.2022
БаДМ
7 - 1
Сябри
11:00:02
11:00
N/A
2022-01-15 10:00:25
15.01.2022
БаДМ
3 - 3
Авангард-2
10:00:25
10:00
N/A
2022-01-09 21:00:39
09.01.2022
БаДМ
2 - 1
Сябри
21:00:39
21:00
N/A
2022-01-02 16:00:11
02.01.2022
БаДМ
2 - 2
ФК Сокіл
16:00:11
16:00
N/A
2021-12-18 09:00:07
18.12.2021
Рівнегаз
1 - 2
БаДМ
09:00:07
09:00
N/A
2021-12-14 22:00:51
14.12.2021
БаДМ
0 - 1
АВ метал груп
22:00:51
22:00
N/A
2021-12-09 18:59:35
09.12.2021
БаДМ
2 - 1
Інваспорт
18:59:35
18:59
N/A
2021-11-20 12:00:59
20.11.2021
БаДМ
5 - 1
Рівне ФАМ
12:00:59
12:00
N/A
2021-11-15 20:00:33
15.11.2021
БаДМ
2 - 4
Cars
20:00:33
20:00
N/A
2021-01-31 21:00:47
31.01.2021
АВ метал груп
1 - 4
БаДМ
21:00:47
21:00
N/A
2021-01-16 21:00:08
16.01.2021
БаДМ
1 - 1
Рівне ФАМ
21:00:08
21:00
N/A
2021-01-03 20:00:48
03.01.2021
БаДМ
2 - 1
ФК Борщівка
20:00:48
20:00
N/A
2021-01-02 10:00:11
02.01.2021
Самбуд
5 - 1
БаДМ
10:00:11
10:00
N/A
2020-12-26 10:00:02
26.12.2020
ФК Шпанів
3 - 13
БаДМ
10:00:02
10:00
N/A
2020-12-06 15:00:34
06.12.2020
ФК Славута
6 - 2
БаДМ
15:00:34
15:00
N/A
2020-11-29 19:00:58
29.11.2020
БаДМ
3 - 11
YUTERM-У Бобра
19:00:58
19:00
N/A
2020-11-23 20:30:51
23.11.2020
Інваспорт
4 - 0
БаДМ
20:30:51
20:30
N/A
2020-11-21 21:00:56
21.11.2020
Авангард
3 - 1
БаДМ
21:00:56
21:00
N/A
2020-11-14 21:00:29
14.11.2020
ФК Олімп
3 - 7
БаДМ
21:00:29
21:00
N/A
2020-11-07 09:00:32
07.11.2020
БаДМ
6 - 2
Енергія
09:00:32
09:00
N/A
2020-10-15 19:30:57
15.10.2020
Альянс
4 - 2
БаДМ
19:30:57
19:30
N/A
2020-10-14 19:30:54
14.10.2020
БаДМ
2 - 4
YUTERM-У Бобра
19:30:54
19:30
N/A
2020-10-13 20:30:40
13.10.2020
Agro-West Group
4 - 4
БаДМ
20:30:40
20:30
N/A
2020-10-06 20:00:25
06.10.2020
Авангард
2 - 3
БаДМ
20:00:25
20:00
N/A
2020-09-29 20:00:45
29.09.2020
Вікторія – СБУ
3 - 4
БаДМ
20:00:45
20:00
N/A
2020-09-10 19:00:08
10.09.2020
БаДМ
4 - 6
Derby- Поліська Січ
19:00:08
19:00
N/A
2020-09-08 20:00:31
08.09.2020
БаДМ
2 - 4
Рівнестандарт-ДЮСШ-4-2
20:00:31
20:00
N/A
2020-08-27 20:00:21
27.08.2020
Альянс
3 - 2
БаДМ
20:00:21
20:00
N/A
2020-08-17 20:00:19
17.08.2020
БаДМ
2 - 6
Agro-West Group
20:00:19
20:00
N/A
2020-01-15 21:00:39
15.01.2020
БаДМ
4 - 5
Рівнеоблводоканал
21:00:39
21:00
N/A
2020-01-12 20:00:09
12.01.2020
БаДМ
4 - 2
Рівне ФАМ
20:00:09
20:00
N/A
2020-01-08 21:00:44
08.01.2020
БаДМ
4 - 1
Сантос
21:00:44
21:00
N/A
2019-12-22 21:00:13
22.12.2019
БаДМ
8 - 4
Gentlerazor
21:00:13
21:00
N/A
2019-12-14 15:00:18
14.12.2019
БаДМ
6 - 5
НВК №26-ДЮСШ-Верес
15:00:18
15:00
N/A
2019-12-08 17:00:59
08.12.2019
БаДМ
2 - 4
Вікторія
17:00:59
17:00
N/A
2019-12-02 21:00:23
02.12.2019
Рівес
3 - 1
БаДМ
21:00:23
21:00
N/A
2019-11-23 09:00:51
23.11.2019
Рівнегаз
5 - 0
БаДМ
09:00:51
09:00
N/A
2019-11-18 20:00:55
18.11.2019
БаДМ
2 - 5
Інваспорт
20:00:55
20:00
N/A
2019-11-13 21:00:27
13.11.2019
БаДМ
1 - 5
Штанга
21:00:27
21:00
N/A
2019-11-06 21:00:00
06.11.2019
БаДМ
1 - 5
Rivne United
21:00:00
21:00
N/A
2019-09-18 20:00:21
18.09.2019
Ребелс
6 - 1
БаДМ
20:00:21
20:00
N/A
2019-09-06 19:30:07
06.09.2019
Комфорт-Сервіс
5 - 1
БаДМ
19:30:07
19:30
N/A
2019-08-28 19:30:27
28.08.2019
БаДМ
1 - 2
Альянс
19:30:27
19:30
N/A
2019-08-26 21:00:42
26.08.2019
БаДМ
3 - 13
Хімік-Танчик
21:00:42
21:00
N/A
2019-08-21 19:00:00
21.08.2019
БаДМ
2 - 3
Рівнестандарт
19:00:00
19:00
N/A
2019-08-16 19:30:28
16.08.2019
БаДМ
1 - 4
Рівнегаз
19:30:28
19:30
N/A
2019-06-26 21:00:10
26.06.2019
БаДМ
5 - 5
Ребелс
21:00:10
21:00
N/A
2019-06-12 20:00:06
12.06.2019
БаДМ
1 - 5
Комфорт-Сервіс
20:00:06
20:00
N/A
2019-06-10 21:00:40
10.06.2019
Хімік-Танчик
13 - 5
БаДМ
21:00:40
21:00
N/A
2019-06-10 20:00:02
10.06.2019
Ювілейний
5 - 4
БаДМ
20:00:02
20:00
N/A
2019-06-04 19:00:58
04.06.2019
БаДМ
3 - 5
Альянс
19:00:58
19:00
N/A
2019-05-29 19:00:32
29.05.2019
Рівнестандарт
5 - 1
БаДМ
19:00:32
19:00
N/A
2019-05-20 19:00:11
20.05.2019
БаДМ
1 - 10
Рівнегаз
19:00:11
19:00
N/A
Edit with Live CSS