Аматорська футзальна ліга Рівненщини. 2 ліга. Сезон 2018-2019

Підсумкова турнірна таблиця

ПозиціяКлубІВНПГЗГП+/-О
116112382523035
216102458441432
31693465471830
4169347164730
5169257162929
6168084942724
71651106887-1916
81613124173-326
91604125791-344
1000000000

Друга ліга. Результати

ДатаГосподаріЧас/РезГості

Друга ліга. Бомбардири 18/19

ГравецьКлубБомбардириПенальтіЗабиті голи
1
Гуменюк Юрій Дмитрович
Coral27027
2
Дячук Юрій Віталійович
Rivne United25025
3
Загнибіда Денис Леонідович
Вікінг24024
4
Панасюк Віктор Миколайович
Ребелс21021
5
Примоченко Едуард Олександрович
Rivne United18018
6
Калюжний Дмитро Віталійович
Ребелс16016
7
Кишиєв Рустам Шамільович
Ребелс15015
8
Момоток Володимир Юрійович
Квартал-Шериф13013
9
Щубак Сергій Іванович
Рівне ФАМ13013
10
Величко Володимир Сергійович
Coral13013
11
Олександр Васьковець
Рівне ФАМ13013
12
Михайлов Володимир Олександрович
Advoteam13013
13
Зосимчук Віктор Вікторович
Інваспорт12012
14
Берлюта Іван Вікторович
Вікторія12012
15
Шурпик Віктор Вікторович
Advoteam11011
16
Курило Роман Миколайович
Advoteam11110
17
Шепель Віталій Анатолійович
Штанга10010
18
Бондарчук Андрій Віталійович
Вікторія10010
19
Боровець Віталій Борисович
Штанга909
20
Деркач Володимир Олександрович
Вікінг808
21
Катульський Сергій
Вікінг808
22
Антонюк Юрій Миколайович
Рівне ФАМ808
23
Олексій Якимович
Інваспорт808
24
Шипуков Валерій Юрійович
Coral707
25
Левчук Сергій Захарович
Coral707
26
Жук Дмитро
Rivne United707
27
Дем’янчук Петро Андрійович
Штанга707
28
Нижник Григорій
Coral707
29
Куба Максим Констянтинович
Рівне ФАМ707
30
Колодинський Олександр Павлович
Вікторія707
31
Луцюк Андрій
Вікторія606
32
Кресанов Сергій
Ребелс606
33
Возняк Олександр Іванович
Рівне ФАМ606
34
Сьох Роман Васильович
Coral505
35
Сара Євген Петрович
Штанга505
36
Симончук Дмитро Павлович
Вікінг505
37
Мороз Олександр Петрович
Інваспорт404
38
Резниченко Андрій Валерійович
YUTERM404
39
Мельник Тарас Григорович
Вікінг404
40
Гончарук Руслан Васильович
Вікторія404
41
Дрикін Владислав Юрійович
Вікінг404
42
Ступницький Артем Сергійович
Штанга404
43
Ажнюк Василь Володимирович
Інваспорт404
44
Бондарчук Андрій
Rivne United404
45
Синицький Михайло
Rivne United404
46
Жук Андрій Миколайович
Штанга404
47
Соботюк Владислав Олександрович
Вікторія404
48
Попчук Олександр Михайлович
Coral404
49
Рудик Іван Віталійович
БаДМ404
50
Арістов Сергій
АВ метал груп303
51
Вакульчик Ігор Валерійович
Ребелс303
52
Бровчук Іван Миколайович
Ребелс303
53
Монастирський Віктор Михайлович
Рівне ФАМ303
54
Давидов Денис Олександрович
Вікінг303
55
Вєтров Борис Леонідович
Rivne United303
56
Циганков Олексій Олексійович
Штанга303
57
Полянський Ігор
Штанга303
58
Щомак Олександр Анатолійович
Вікторія303
59
Осійчук Юрій Сергійович
Вікторія202
60
Хропатий Віталій Васильович
Вікінг202
61
Кліщ Микола Іванович
Рівне ФАМ202
62
Хмара Роман
Advoteam202
63
Власов Олександр
Advoteam202
64
Ярославський Володимир Миколайович
Рівне ФАМ202
65
Медун Василь Іванович
Штанга202
66
Холодько Василь Олегович
Інваспорт202
67
Чукась Тарас
Advoteam202
68
Тиндюк Ярослав Володимирович
Ребелс202
69
Гнатюк Тарас Миколайович
Вікінг202
70
Радовенчик Віктор Васильович
InterBeton Bud202
71
Поліщук Назарій Юрійович
Вікінг202
72
Райкович Олексій Валентинович
Рівне ФАМ202
73
Попович Іван Юрійович
Advoteam202
74
Сліпчук Олексій Олексійович
Інваспорт202
75
Колесник Андрій Васильович
Advoteam202
76
Воронцов Павло Сергійович
Штанга202
77
Ткачук Тарас Олександрович
Штанга101
78
Фролов Сергій Вікторович
Інваспорт101
79
Полюхович Юрій Віталійович
Вікінг101
80
Бобровник Петро Вікторович
Інваспорт101
81
Ярощак Денис
Вікторія101
82
Лук’янчук Андрій
Вікторія101
83
Задорожний Петро Петрович
Інваспорт101
84
Поліщук Микола Ігорович
MLS RIVNE101
85
Мартинюк Вячеслав Віталійович
Штанга101
86
Тумак Іван
Rivne United101
87
Тарас Юхимчук
Rivne United101
88
Малеш Сергій Володимирович
Рівне ФАМ101
89
Дейнеко Олександр Віталійович
Рівне ФАМ101
90
Свирид Ігор Васильович
Вікторія101
91
Штундер Василь Федорович
Ребелс101
92
Михальчук Ігор Леонідович
Coral101
93
Пашкевич Денис Сергійович
Coral101
94
Остапюк Юрій Миколайович
Вікторія101
95
Прищепа Олександр Євгенійович
Advoteam101
96
Бондар Віталій Володимирович
Вікторія101
97
Кондратюк Назар Ігорович
Вікторія101
98
Таргонський Дмитро Ростиславович
Rivne United101
99
Стефанський Валерій Мирославович
Advoteam101
100
Вадим Зіневич
Rivne United000
101
Гордієвич Сергій Григорович
Рівне ФАМ000
102
Дем’янець Олексій
Штанга000
103
Карманюк Віталій Валерійович
Kedoff.net000
104
Гресь Павло Миколайович
Вікінг000
105
Павло Пастушок
Rivne United000
106
Головенко Богдан Ярославович
Ребелс000
107
Сухий Володимир Ігорович
ДЮСШ-4000
108
Омельчук Юрій
Квартал-Шериф000
109
Зайчук Андрій Миколайович
Альянс000
110
Бережнюк Максим Юрійович
Рівнегаз000
111
Антон Вовк
Rivne United000
112
Семенюк Леонід Андрійович
Рівнегаз000
113
Сьох Віктор Васильович
Ювілейний000
114
Войтович Роман
ФК ПриГОЩАйся000
115
Кукса Віктор
Інваспорт000
116
Герасимчук Юрій Андрійович
Штанга 35+000
117
Ражик Владислав
InterbetonBud-Рівне 112000
118
Майборода Андрій
Ювілейний000
119
Дейнека Олександр
Жирик ТЕАМ000
120
Басюк Вадим Вікторович
ДЮСШ-4000
121
Парух Дмитро Ярославович
Реал-Рівне000
122
Крук Олександр Михайлович
ДЮСШ-4000
123
Майборода Ігор
Ювілейний000
124
Тушич Віталій
Рівнегаз000
125
Приходько Андрій Вікторович
Реал-Рівне000
126
Сидорук Богдан Русланович
Сантос000
127
Жук Сергій Миколайович
Штанга 35+000
128
Михальчук Олександр
Ребелс000
129
Марчук Іван
Сантос000
130
Загнибіда Євгеній Леонідович
Вікінг000
131
Холод Максим
Жирик ТЕАМ000
132
Хоровець Дмитро Ігорович
Альянс000
133
Гацкевич Дмитро Анатолійович
Квартал-Шериф000
134
Фомін Микола
Ювілейний000
135
Овчарук Іван Олександрович
Рівнегаз000
136
Козяр Андрій Миколайович
Альянс000
137
Василь Чічук
Rivne United000
138
Стахнюк Андрій Вікторович
Ювілейний000
139
Семенюк Богдан Андрійович
Рівнегаз000
140
Ільчук Павло Петрович
Інваспорт000
141
Козачук Іван Миколайович
Ювілейний000
142
Самолюк Максим
Ювілейний000
143
Кривко Олександр Борисович
Альянс000
144
Островський Олександр
Ювілейний000
145
Огібовський Андрій
Ребелс000
146
Кривко Вадим Борисович
Альянс000
147
Олександр Глаз
Coral000
148
Левечко Павло Юрійович
Ювілейний000
149
Федік Дмитро
ДЮСШ-4000
150
Олександр Малець
Рівне ФАМ000
151
Ващук Олександр Васильович
Карс 35+000
152
Ромаш Максим
ДЮСШ-4000
153
Михалюк Володимир Віталійович
Інваспорт000
154
Марчук Михайло Федорович
Альянс000
155
Гуранець Іван Володимирович
Coral000
156
Денисюк Микола Юрійович
Інваспорт000
157
Ящук Дмитро Андрійович
ДЮСШ-4000
158
Корнюшин Сергій
Штанга000
159
Бусел Микола
Advoteam000
160
Вознюк Микола Петрович
Інваспорт000
161
Сергій Федчук
Rivne United000
162
Пінчук Володимир Юрійович
Вікінг000
163
Кукса Юрій Олександрович
Інваспорт000
164
Шминдрук Віктор Вікторович
Альянс000
165
Шило Вадим Анатолійович
Рівне ФАМ000
166
Човпило Станіслав Вікторович
Вікінг000
167
Шокур Володимир
Ребелс000
168
Кусік Микола
Вікінг000
169
Андрій Джум
Ребелс000
170
Волошин Ілля
Advoteam000
171
Кость Сергій Євгенович
Вікінг000
172
Петро Демчук
Advoteam000
173
Дмитро Лесовець
Вікторія000
174
Федір Бурда
Rivne United000
175
Кумейко Юрій
Жирик ТЕАМ000
176
Михальчук Павло
Ребелс000
177
Єфименко Владислав Володимирович
Альянс000
178
Христянович Антон
Rivne United000
179
Байда Ігор Васильович
Advoteam000
180
Роман Колесник
Вікторія000
181
Тхорук Віктор Вікторович
Альянс000
182
Стулов Вадим Дмитрович
Вікінг000
183
Головачик Володимир Олексійович
Advoteam000
184
Баранчук Володимир Миколайович
Advoteam000
185
Булейко Сергій
Жирик ТЕАМ000
186
Левчук Роман Анатолійович
ФК Бункер000
187
Гомонець Михайло Іванович
Рівнегаз000
188
Безбородов Вадим Ігорович
Альянс000
189
Богдан Хрусь
Ювілейний000
190
Войтович Віталій Віталійович
Вікторія000
191
Удодик Павло
Ювілейний000
192
Ніколайчук Віктор Олександрович
Aladdin000
193
Юрій Ніколайчук
Вікторія000
194
Ярослав Давидчук
Вікторія000
195
Михайло Базака
Вікторія000
196
Слюсар Олексій Миколайович
ФК Бункер000
197
Незгода Максим Михайлович
Advoteam000
198
Роман Воронко
Coral000
199
Лавренчук Денис Олегович
Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ-4000
200
Басовець Василь Валентинович
Ребелс000
201
Матушевський Владислав
Інваспорт000
202
Олег Гавралов-Шаламай
Ювілейний000
203
Талашок Микола Сергійович
Інваспорт000
204
Соломко Богдан Анатолійович
Інваспорт000
205
Нікітчук Валерій Валентинович
YUTERM000
206
Ямнюк Тарас
Вікторія000
207
Заморока Вадим
Ювілейний000
208
Пивоваров Павло
Жирик ТЕАМ000
209
Ющук Борис Володимирович
Ребелс000
210
Момотюк Віталій Єфстафійович
Вікінг000
211
Зубік Антон Олександрович
Альянс000
212
Зіньков Олександр Павлович
Coral000

Друга ліга. Порушники 18/19

ГравецьКлубЖовта карткаЧервона картка
1
Калюжний Дмитро Віталійович
Ребелс51
2
Зосимчук Віктор Вікторович
Інваспорт31
3
Примоченко Едуард Олександрович
Rivne United30
4
Резниченко Андрій Валерійович
YUTERM30
5
Жук Дмитро
Rivne United30
6
Дячук Юрій Віталійович
Rivne United30
7
Шурпик Віктор Вікторович
Advoteam30
8
Жук Андрій Миколайович
Штанга30
9
Курило Роман Миколайович
Advoteam30
10
Михайлов Володимир Олександрович
Advoteam30
11
Возняк Олександр Іванович
Рівне ФАМ30
12
Фролов Сергій Вікторович
Інваспорт20
13
Головенко Богдан Ярославович
Ребелс20
14
Мороз Олександр Петрович
Інваспорт20
15
Левчук Сергій Захарович
Coral20
16
Кресанов Сергій
ФК ПриГОЩАйся20
17
Загнибіда Денис Леонідович
Вікінг20
18
Момоток Володимир Юрійович
Штанга20
19
Огібовський Андрій
Ребелс20
20
Холодько Василь Олегович
Інваспорт20
21
Тарас Юхимчук
Rivne United20
22
Катульський Сергій
Вікінг20
23
Байда Ігор Васильович
Advoteam20
24
Штундер Василь Федорович
Ребелс20
25
Соботюк Владислав Олександрович
Вікторія20
26
Ямнюк Тарас
Вікторія20
27
Рудик Іван Віталійович
Coral20
28
Осійчук Юрій Сергійович
Вікторія10
29
Деркач Володимир Олександрович
Вікінг10
30
Полюхович Юрій Віталійович
Вікінг10
31
Арістов Сергій
АВ метал груп10
32
Бобровник Петро Вікторович
Інваспорт10
33
Войтович Роман
ФК ПриГОЩАйся10
34
Сьох Роман Васильович
Ювілейний10
35
Бровчук Іван Миколайович
Ребелс10
36
Загнибіда Євгеній Леонідович
Вікінг10
37
Медун Василь Іванович
Штанга10
38
Дрикін Владислав Юрійович
Клєтка10
39
Василь Чічук
Rivne United10
40
Щубак Сергій Іванович
Рівне ФАМ10
41
Ажнюк Василь Володимирович
Інваспорт10
42
Боровець Віталій Борисович
Штанга10
43
Мартинюк Вячеслав Віталійович
Штанга10
44
Куба Максим Констянтинович
Рівне ФАМ10
45
Давидов Денис Олександрович
Вікінг10
46
Тумак Іван
Rivne United10
47
Шепель Віталій Анатолійович
Штанга10
48
Малеш Сергій Володимирович
Рівне ФАМ10
49
Дейнеко Олександр Віталійович
Рівне ФАМ10
50
Гнатюк Тарас Миколайович
Вікінг10
51
Стулов Вадим Дмитрович
Вікінг11
52
Свирид Ігор Васильович
Вікторія10
53
Циганков Олексій Олексійович
Штанга10
54
Поліщук Назарій Юрійович
Вікінг10
55
Олександр Васьковець
Рівне ФАМ10
56
Райкович Олексій Валентинович
Рівне ФАМ10
57
Щомак Олександр Анатолійович
Вікторія10
58
Берлюта Іван Вікторович
Вікторія10
59
Попович Іван Юрійович
Advoteam10
60
Попчук Олександр Михайлович
Coral10
61
Колесник Андрій Васильович
Advoteam10
62
Кондратюк Назар Ігорович
Вікторія10
63
Воронцов Павло Сергійович
Штанга10
64
Таргонський Дмитро Ростиславович
Rivne United10
65
Вадим Зіневич
Rivne United00
66
Гордієвич Сергій Григорович
Рівне ФАМ00
67
Карманюк Віталій Валерійович
Rivne United00
68
Гресь Павло Миколайович
Вікінг00
69
Павло Пастушок
Rivne United00
70
Сухий Володимир Ігорович
ДЮСШ-400
71
Омельчук Юрій
Квартал-Шериф00
72
Дем’янець Олексій
Реал-Рівне00
73
Бережнюк Максим Юрійович
Рівнегаз00
74
Ткачук Тарас Олександрович
Штанга00
75
Зайчук Андрій Миколайович
Альянс00
76
Шипуков Валерій Юрійович
Рівне 11200
77
Антон Вовк
Rivne United00
78
Сьох Віктор Васильович
Ювілейний00
79
Вакульчик Ігор Валерійович
Жирик ТЕАМ00
80
Хропатий Віталій Васильович
Вікінг00
81
Семенюк Леонід Андрійович
Рівнегаз00
82
Хмара Роман
Advoteam00
83
Кліщ Микола Іванович
Рівне ФАМ00
84
Майборода Андрій
Ювілейний00
85
Дейнека Олександр
Жирик ТЕАМ00
86
Кукса Віктор
Інваспорт00
87
Герасимчук Юрій Андрійович
Штанга 35+00
88
Парух Дмитро Ярославович
Реал-Рівне00
89
Ярощак Денис
Вікторія00
90
Ярославський Володимир Миколайович
Рівне ФАМ00
91
Басюк Вадим Вікторович
ДЮСШ-400
92
Власов Олександр
Advoteam00
93
Ражик Владислав
InterbetonBud-Рівне 11200
94
Приходько Андрій Вікторович
Реал-Рівне00
95
Тушич Віталій
Рівнегаз00
96
Сидорук Богдан Русланович
Сантос00
97
Лук’янчук Андрій
Вікторія00
98
Луцюк Андрій
Вікторія00
99
Задорожний Петро Петрович
Інваспорт00
100
Жук Сергій Миколайович
Штанга 35+00
101
Майборода Ігор
Ювілейний00
102
Крук Олександр Михайлович
ДЮСШ-400
103
Фомін Микола
Ювілейний00
104
Михальчук Олександр
Жирик ТЕАМ00
105
Марчук Іван
Сантос00
106
Поліщук Микола Ігорович
MLS RIVNE00
107
Хоровець Дмитро Ігорович
Альянс00
108
Гацкевич Дмитро Анатолійович
Квартал-Шериф00
109
Овчарук Іван Олександрович
Рівнегаз00
110
Холод Максим
Жирик ТЕАМ00
111
Мельник Тарас Григорович
Вікінг00
112
Стахнюк Андрій Вікторович
Ювілейний00
113
Монастирський Віктор Михайлович
Рівне ФАМ00
114
Ільчук Павло Петрович
Інваспорт00
115
Козачук Іван Миколайович
Ювілейний00
116
Дем’янчук Петро Андрійович
Штанга00
117
Семенюк Богдан Андрійович
Рівнегаз00
118
Козяр Андрій Миколайович
Альянс00
119
Гончарук Руслан Васильович
Вікторія00
120
Сара Євген Петрович
Штанга00
121
Самолюк Максим
Ювілейний00
122
Ступницький Артем Сергійович
Штанга01
123
Величко Володимир Сергійович
Coral00
124
Кишиєв Рустам Шамільович
Ребелс00
125
Кривко Олександр Борисович
Альянс00
126
Островський Олександр
Ювілейний00
127
Нижник Григорій
Coral00
128
Чукась Тарас
Advoteam00
129
Кривко Вадим Борисович
Альянс00
130
Олександр Глаз
Coral00
131
Левечко Павло Юрійович
Ювілейний00
132
Федік Дмитро
ДЮСШ-400
133
Олександр Малець
Рівне ФАМ00
134
Ващук Олександр Васильович
Карс 35+00
135
Ромаш Максим
ДЮСШ-400
136
Гуранець Іван Володимирович
Coral00
137
Денисюк Микола Юрійович
Інваспорт00
138
Панасюк Віктор Миколайович
Ребелс00
139
Ящук Дмитро Андрійович
ДЮСШ-400
140
Михалюк Володимир Віталійович
Інваспорт00
141
Марчук Михайло Федорович
Альянс00
142
Корнюшин Сергій
Штанга00
143
Сергій Федчук
Rivne United00
144
Вознюк Микола Петрович
Інваспорт00
145
Бусел Микола
Advoteam00
146
Пінчук Володимир Юрійович
Вікінг01
147
Човпило Станіслав Вікторович
Вікінг00
148
Шокур Володимир
Ребелс00
149
Шило Вадим Анатолійович
Рівне ФАМ00
150
Шминдрук Віктор Вікторович
Альянс00
151
Кукса Юрій Олександрович
Інваспорт00
152
Кусік Микола
Вікінг00
153
Волошин Ілля
Advoteam00
154
Андрій Джум
Ребелс00
155
Тиндюк Ярослав Володимирович
Ребелс00
156
Бондарчук Андрій
Rivne United00
157
Кость Сергій Євгенович
Вікінг00
158
Христянович Антон
Rivne United00
159
Михальчук Павло
Ребелс00
160
Кумейко Юрій
Ребелс00
161
Єфименко Владислав Володимирович
Альянс00
162
Петро Демчук
Advoteam00
163
Дмитро Лесовець
Вікторія00
164
Федір Бурда
Rivne United00
165
Гуменюк Юрій Дмитрович
InterbetonBud-Рівне 11200
166
Роман Колесник
MLS RIVNE00
167
Радовенчик Віктор Васильович
InterBeton Bud01
168
Тхорук Віктор Вікторович
Альянс00
169
Синицький Михайло
Rivne United00
170
Баранчук Володимир Миколайович
Advoteam00
171
Головачик Володимир Олексійович
Advoteam00
172
Булейко Сергій
Жирик ТЕАМ00
173
Вєтров Борис Леонідович
Rivne United00
174
Колодинський Олександр Павлович
Вікторія00
175
Антонюк Юрій Миколайович
Рівне ФАМ00
176
Безбородов Вадим Ігорович
Альянс00
177
Гомонець Михайло Іванович
Рівнегаз00
178
Левчук Роман Анатолійович
ФК Бункер00
179
Богдан Хрусь
Ювілейний00
180
Удодик Павло
Ювілейний00
181
Войтович Віталій Віталійович
Вікторія00
182
Ніколайчук Віктор Олександрович
Aladdin00
183
Юрій Ніколайчук
Вікторія00
184
Михальчук Ігор Леонідович
Coral00
185
Ярослав Давидчук
Вікторія00
186
Полянський Ігор
Штанга00
187
Михайло Базака
Вікторія00
188
Незгода Максим Михайлович
Advoteam00
189
Слюсар Олексій Миколайович
ФК Бункер00
190
Пашкевич Денис Сергійович
Coral00
191
Басовець Василь Валентинович
Жирик ТЕАМ00
192
Роман Воронко
Coral00
193
Остапюк Юрій Миколайович
Вікторія00
194
Симончук Дмитро Павлович
Клєтка00
195
Лавренчук Денис Олегович
Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ-400
196
Прищепа Олександр Євгенійович
Advoteam00
197
Сліпчук Олексій Олексійович
Інваспорт00
198
Олексій Якимович
Інваспорт00
199
Олег Гавралов-Шаламай
Ювілейний00
200
Матушевський Владислав
Інваспорт00
201
Талашок Микола Сергійович
Інваспорт00
202
Соломко Богдан Анатолійович
Інваспорт00
203
Нікітчук Валерій Валентинович
YUTERM00
204
Заморока Вадим
Ювілейний00
205
Бондар Віталій Володимирович
Вікторія00
206
Пивоваров Павло
Жирик ТЕАМ00
207
Ющук Борис Володимирович
Ребелс00
208
Момотюк Віталій Єфстафійович
Вікінг00
209
Зубік Антон Олександрович
Альянс00
210
Бондарчук Андрій Віталійович
Жирик ТЕАМ00
211
Зіньков Олександр Павлович
Coral00
212
Стефанський Валерій Мирославович
Advoteam00