Створено новий об’єднаний клуб “Кардинал-Рівнестандарт-ДЮСШ-4”

0
356

Під час відкритого тренування було презентовано об’єднану команду “Кардинал-Рівнестандарт-ДЮСШ-4”. Цей колектив у середу, 19 травня, стартує у Першій лізі чемпіонату України з футзалу. Очікується, що у матчах Першої ліги зможуть набратися досвіду молоді рівненські футзалісти, а також підтримати ігрову форму гравці екстралігового “Кардинала”.

А ще, як розповіли президенти двох клубів, це перший крок до створення у Рівному єдиного потужного футзального клубу, що буде мати команди в Екстралізі, Першій лізі, а також двох дитячо-юнацьких лігах.

Дмитро Рибіцький цього року став чемпіоном України серед сімнадцятирічних у складі команди “Кардинал-ДЮСШ №4-Рівнестандарт” і отримав запрошення до збірної України.

У складі дорослої команди в Екстралізі на поле він виходив нечасто, тому новий проєкт розцінює як можливість проявити себе.

“Дуже мені сподобалося, що об’єдналися дві команди, робиться ставка на місцевих і буде шанс проявити себе в новій команді і грати у стартовому складі. Атмосфера в команді хороша, старші допомагають, є за ким дивитися, щоб рости далі”, – каже гравець команди “Кардинал-Рівнестандарт” Дмитро Рибіцький.

Саме на таких, як Дмитро, – молодих і перспективних місцевих гравців, – і розрахований новий футзальний проєкт, – каже президент МФК “Кардинал-Рівне” Володимир Валявка.

При цьому він не виключає, що головна команда, яка виступає в Екстралізі, у новому сезоні підсилиться легіонерами.

“Ми заявилися у Першу лігу для того, щоб подивитися наших молодих гравців, які мали менше ігрової практики в “Кардиналі”, і подивитися, чи здатні ці гравці надалі допомогти в Екстралізі. Але загалом ми працюємо над створенням єдиного клубу на базі “Рівнестандарту”, “Кардиналу” та ДЮСШ-4″, – розповів Володимир Валявка.

І додав: єдиний клуб створюється для того, щоб була цілісна структура з чотирьох команд в Екстралізі, в Першій лізі та інших змаганнях. Також, сказав президент клубу, на фінансування беруть також і U-17 та U-15.

“Коли “Кардинал” запропонував об’єднання цього проєкту, ми погодилися, нас почули, це супер, ми вдячні, що нас запросили. Я думаю, що у Рівному буде хороший футзал. Якщо подивитися на наших дітей, це ми говоримо про команду U-17, то п’ять чоловік грають у збірній України, значить наші тренера найкращі. Ні в одній команді немає стільки дітей, які грають у збірній України, тому все вдасться”, – зазначив президент МФК “Рівнестандарт” Віктор Зарудний.

Нову об’єднану команду тренуватиме Олександр Бондар, який працював з “Кардиналом” кілька останніх турів Екстраліги у якості в.о. головного тренера. Зараз під його керівництвом команда готується до стартових матчів у групі “А” Першої ліги.

“Звичайно, часу на підготовку до Першої ліги не так багато, тому на перший план виходить підготовка, щоб всі були в однакових кондиціях, награти стандарти, виходи з пресингу, комбінації. Щоб справді показали себе в Першій лізі, що ми боєздатний колектив, який може боротися на рівні з усіма командами”, – повідомив тренер МФК “Кардинал-Рівнестандарт” Олександр Бондар.

Дебютну гру об’єднана команда проведе 19-го травня у Луцьку проти дублерів львівської “Енергії”.

Пресс-служба сайту https://suspilne.media