У столиці України 16-17 травня відбувся щорічний Всеукраїнський турнір міні-футболу серед команд підприємств водопровідно-каналізаційного господарства країни. Колектив «Рівнеоблводоканалу» вже традиційно взяв участь у турнірі. Цього року наша команда вперше здобула перемогу.

Цьогоріч у турнірі змагалися 16 команд. Суперниками нашого підприємства були «Дніпро-Кіровоград», «Кривбас» та колектив славетного міста «Луцька».

Всеукраїнській турнір тривав два дні поспіль. Першого дня рівненська команда спочатку зіграла із лучанами і перемогла 3-0. Наступні ігри були не так успішні як попередня. Рівненчани зіграли внічию з колективом «Кривбасу», а от третю заключну гру, зі збірною командою «Дніпро-Кіровоград», програли 6-1. Наша команда автоматично потрапила на другий за рангом турнір «друзів», згідно з регламенту змагань, що було передбачено для команд , які не вийшли з груп.

Усі ігри були складними, суперники — сильними, розповідає капітан  команди рівненського водопостачального підприємства Максим Жилінський (на фото), який очолює її від дня створення:

«— У нашому груповому етапі ми посіли третє місце і, за правилами конкурсу, наступного дня брали участь у товариському міні-турнірі серед команд, які не ввійшли до фіналу. Цього разу нашими суперниками були команди з Хмельницького, яку ми перемогли з рахунком 2:1, далі – з Тернополя, її теж перемогли 3:0. А у фіналі зіграли з командою з Івано-Франківська – 0:0. У серії післяматчевих пенальті змогли перемогти з рахунком 4:3. До останнього не знали, як складеться, але коли перемогли, то зраділи неймовірно, адже ми вже вчетверте брали участь у цьому чемпіонаті і не мали такого результату.»

Керівник команди «Рівнеоблводоканалу» Віктор Бондарук додав, що вперше відбувався такий товариський міні-турнір:

«— Оскільки ми не пройшли до фіналу, вирішили акумулювати всі сили і спробувати здобути перемогу, яка була нам надважливою. Відверто, це було непросто, адже наші суперники сильні гравці, які ретельно готувалися до турніру. Проте все ж футболісти «Рівнеоблводоканалу» зуміли налаштуватися на гру і перемогли. Особливо, хочу відзначити, нашого воротаря Юрія Піхотіна, який зміг відбити три пенальті, якби складно це не було. Врешті, завдяки спільним зусиллям, ми привезли кубок на наше підприємство.