Сергій Степанюк: «Після всеукраїнського фіналу АФЛУ можна було б замовляти санаторій на тиждень»

0
644

Нашим співрозмовником став тренер-гравець бронзового призера всеукраїнського фіналу АФЛУ-2018 костопільського «Свиспан-Костополя» Сергій Степанюк.

– Які сподівання були напередодні виїзду до Києва?
– Звичайно ж, хотілося перемогти. Проте було розуміння того, що досвіду і тренувального процесу буде замало, щоб здобути перемогу у турнірі такого високого рівня.

За розкладом всеукраїнського фіналу вам доводилось грати по дві гри щодня. Наскільки вдалося впоратися з таким фізичним навантаженням?
– За три дні ми зіграли п’ять професійних ігор, а це 150 хвилин «чистого» часу. По приїзді додому можна було б замовляти санаторій на тиждень.

– Який би з проведених на турнірі матчів ви виділили і чому?
– Усі суперники гідні, а інтрига та цікавість зберігалися протягом усіх матчів. Відверто кажучи, два матчі з «Амалтеєю» були дуже напруженими і забрали багато сил. Стійкий характер і мужність херсонців були до вподоби багатьом уболівальникам і гравцям турніру.

– Підсумуйте виступ своєї команди на турнірі.
– Наша команда на 100% виконала поставлене завдання – вихід у трійку. Хоче ще раз подякувати своїм гравцям, керівникам і небайдужим людям, які підтримують костопільський футзал. Окрема подяка від представників команд аматорського футзалу Рівненщини президенту Асоціації футзалу Рівненської області Денису Пашкевичу за професіоналізм і стрімкий розвиток цього спорту в регіоні.

– Що думаєте з приводу того, що на всеукраїнському фіналі не було матчу за третє місце?
– На мою думку, це правильне рішення. На гравців команд випадає велике навантаження і у них є ризик травмуватися, а вони усі мають контракти з футбольними клубами. Взявши участь у декількох всеукраїнських фіналах АФЛУ, дійшов висновку, що треба змінювати сам формат змагань. Можливо, варто перейти на два чи три етапи і сплачувати внески на кожному з них окремо.

– Що сподобалося і що не сподобалося на всеукраїнському фіналі у Києві?
Сподобалося абсолютно усе, починаючи від організації турніру і закінчуючи приємними миттєвостями. Турнір високого рівня, який приніс багато емоцій і задоволення. Буде чим поділитися з підростаючим поколінням (посміхається).

Прес-служба АФЛУ