Початок 2 туру

0
432

Відбувся перший ігровий день ІІ-го туру Чемпіонату з футзалу BreandsLeague, де свої матчі зіграли три пари команд. Другий тур розпочався грою між командами “Ювілейний” та “MLS Rivne”. Хлопці з “Ювілейного” навіть і не помітили суперників, розгромивши їх з рахунком 11:3 (Голи: Сьох Роман 5, Майборода Ігор 2, Парух Дмитро 2, Мацюк Андрій, Кравчук Олексій (автогол) – Гончарук Руслан 2, Цимбалюк Іван). Кращим гравцем матчу від “Банку пива” було визнано голкіпера “Ювілейний” – Майборода Андрія.
В другому матчі між собою помірялися силами лідери групи “Б” – “InterBetonBUD-Рівне112” та “Жирик ТЕАМ”. Команди показали свою принциповість, впертість та непоступливість на майданчику і розписали між собою мирову нічию з рахунком 3:3 (Голи: Фаренюк Артем 2, Кручок Володимир – Малиновський Олександр 2, Чудля Віктор). Кращим гравцем матчу від партнера Асоціація футзалу Рівненської області“Банку пива”, став гравець “Жирик ТЕАМ” Чудля Віктор, який приніс один заліковий бал в актив команди, зрівнявши рахунок.
А в заключному матчі першого ігрового дня зустрічалися “Хімік” з “Рівне ФАМ”. Хіміки підчеркнули свій статус фаворита змагань, вигравши 6:3 (Голи: Калюжний Дмитро 2, Берташ Тарас, Вознюк Дмитро, Кресанов Сергій, Дмитрук Олександр – Куба Максим, Райкович Олексій, Козлюк Юрій). Кращим гравцем матчу від “Банку пива” визнано гравця “Рівне ФАМ” Козлюк Юрія.
В середу на літньому майданчику ДЮСШ, що по вул. Фабричній, між собою зіграють Комфорт-Сервіс і ДЮСШ о 19:00, а в четвер, на майданчику по вул. Набережна стадіон “Олімп”, позмагаються “Квартал” з “Клєтка” та “Сантос” проти “Ф2”. З нетерпінням чекаємо на безкомпромісну боротьбу.

Фото Віктора Радовенчика.
Фото Віктора Радовенчика.
Фото Віктора Радовенчика.
Фото Віктора Радовенчика.