Визначено трьох учасників всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України

0
476

За підсумками трьох регіональних етапів було визначено перших учасників Фіналу Восьми.

У Тернополі між собою змагалися представники місцевої ЗОШ №29, а також НВК № 14 (Кам’янець-Подільський) та ЗОШ №27 (Чернівці). У перших двох матчах команда з Хмельницької області здобула дві перемоги (5:1 – над тернополянами і 2:1 у протистоянні з представниками Чернівців) , тим самим оформивши для себе перепустку до фіналу. У поєдинку, який вирішував хто посяде друге місце господарі мінімально переграли чернівчан – 2:1 за підсумками першого тайму, однак, після перерви втратили перевагу, завершивши зустріч нічиєю – 4:4. Тож, за додатковими показниками ЗОШ №27 фінішувала вище за своїх суперників.

НВК «ЗОШ-гімназія» (Стара Вижівка, Волинська обл.) та ЗОШ №28 (Житомир) приїхали до Рівного, аби протистояти НВК №26. Однак, кваліфікуватися до наступної стадії зуміли саме місцеві школярі. У першій зустрічі команда з Волинської області здолала житомирян – 4:2. Однак, у протистоянні з господарями НВК «ЗОШ-гімназія» зазнала поразки – 1:2. Вирішальним матчем стало протистояння представників Рівного та Житомира. НВК №26 не залишив шансів своїм суперникам. 5:0. Далі рухаються саме рівняни.

Останній з трьох регіональних етапів відбувся на Кіровогоградчині. У Світловодську в очних поєдинках квиток на столичний фінал виборювали Олександрійський колегіум (Олександрія), ЗОШ №2 (Кобеляки) та ЗОШ № 54 (Дніпро). У звітній групі все також було вирішено за результатами двох стартових матчів. Дніпряни спочатку здолали команду з Кобеляк – 4:0, а у наступній зустрічі мінімально переграли олександрійців – 2:1. Другу позицію вибороли представники Кіровогорадської області, взявши гору над своїми опонентами з Полтавщини – 6:2.

Зазначимо, що всеукраїнській фінал Шкільної футзальної ліги України проходитиме з 28 по 29 квітня у Києві. Місце проведення: Міжнародна тенісна академія.

Прес-служба Асоціації футзалу України