«Кардинал-Рівне» – «Енергія» – 1:1. Післямова

0
474

Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі головних тренерів «Кардиналу-Рівне» та «Енергії» – Сергія Піддубного та Валерія Легчанова.

Сергій Піддубний, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне):

– Якщо говорити по грі – то нічийний результат справедливий. Але якщо зважати на те, що ми грали вдома і перед нашими вболівальниками – то два очки сьогодні втратили.

Загалом – була бойова гра. Маю сказати, що команда наша ще награється, «притирається». Прийшли нові гравці і вони ще не встигли повністю вписатися у гру. Навіть Михайло Волянюк, який вже грав за нас раніше, зараз ще звикає. Для цього потрібен певний час.

Я вже казав раніше, і це не жарт, вважаю, що свої очки основні ми вже здобули і точно потрапимо до наступного етапу чемпіонату. Тепер наше найголовніше завдання – підготуватися до плей-офф. Щоб команда була єдиним цілим. Для цього потрібні тренування і офіційні матчі. Впевнений, результат буде і гра лише вдосконалюватиметься.

– За секунду до фінальної сирени Ви взяли тайм-аут. Намагалися встигнути виконати якусь комбінацію?
 Ми подавали кутовий. Хотіли, аби троє гравців вбігали до воріт на простріл. Це було розраховано більше на везіння, що м’яч у когось влучить. Але передача трохи не так пішла, як хотілося.

Валерій Легчанов, головний тренер СК «Енергія» (Львів):

– Враховуючи хід гри і рівень суперника – то ми сьогодні здобули очко. Гра була дуже хороша, агресивна, динамічна. Без грубощів. Вона повинна була сподобатися вболівальникам. Дуже приємно грати у Хмельницькому та Рівному, де на фут зал ходить багато вболівальників. Бо ми граємо для них.

Ми розбирали гру суперника, знали, що у них дуже хороше підсилення з’явилося. Гравці, які можуть розвернути гру у потрібне русло. Нічия – закономірний результат.

– Чи можна вважати епізод із вилученням Кардаша ключовим? 
– Це наша помилка. Не можна, ведучи в рахунку, зі свого «стандарту» привозити собі ж такий епізод. Буде розбирати цей епізод на відео. Але, якщо це сталося – значить нам десь не вистачило класу.

За матеріалами офіційного сайту МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне)