«Епіцентр К Авангард» – «Кардинал-Рівне» – 1:3. Післямова + ВІДЕО

0
442

«Епіцентр К Авангард» – «Кардинал-Рівне» – 1:3. Післямова + ВІДЕО

Пропонуємо вашій увазі післяматчеві коментарі в. о. головного тренера МФК «Епіцентр К Авангард» Кирила Красія та головного тререна МФК «Кардинал-Рівне» Сергія Піддубного.

Кирило Красій, в. о. головного тренера МФК «Епіцентр К Авангард» (Одеса):

-Грали непогано, особливо у першому таймі. Гра виходила. Наші задумки, які ми мали перед початком поєдинку, втілювали у життя. У нас були хороші контратаки, виходи з оборони, Індивідуальна майстерність наших гравців на сьогоднішній день не надто висока. Особливо у важливі моменти виходить, що відключається розум, і створюються тільки емоції. Через це, в принципі, і страждає наша команда, тому що всі голи ми самі собі привезли. Ви самі все бачили. Про що говорити? Знову ж таки: не нас переграли, а ми переграли самі себе. Ну, і, звичайно, вітаю «Кардинал-Рівне» з перемогою.

-У рівнян традиційно в`язка гра. Команда сьогодні зіграла у свою гру. Чому не вдалося зламати хід матчу? 
-Чому не вдалось? Повернемось до початку: ми грали у першому таймі, у нас, в принципі, було багато хороших гольових моментів. Забили гол, зрівняли рахунок. Гра нам давалась. Але знову ж таки: індивідуальні помилки. А стосовно того, що «Кардинал-Рівне» має свій стиль, давно грає у такий свій футзал, то ми до цього готувались, передивлялись ігри цієї команди. І ми знали, що гра буде важкою. Про це все говорилося. Ще раз кажу: у нас був свій план на цю гру, і він, в принципі, спрацьовував у першому таймі. Звичайно, коли ми помиляємось та самі собі привозимо голи, потім наш план руйнується. І нам довелося щось видумувати по ходу гри. Мабуть, нічого не видумали, окрім як закінчити цю гру черговою поразкою.

-Остапчук помітно прогресує – не тільки тому, що гол забив, а ще й тому, що у багатьох епізодах брав гру на себе, проявляв лідерські якості…  
-Те, що Руслан прогресує – це так. Але періодами він знову перетворюється на того Руслана, який прийшов у нашу команду з чемпіонату міста. Ми маємо прагнути до того, щоб підвищувати рівень гравців. І він має сам до цього прагнути, тому що грати так, як він грав у чемпіонаті міста, не виходить. Потрібно, звичайно, трохи перебудовуватись і робити кроки вперед, тому що в нас ще все попереду. У нас команда молода, і я думаю, що скоро, а може й ні, та нам вдасться отримати ці заповітні очки.